Certyfikat Google AnalyticsCertyfikat G DATA – producenta oprogramowania antywirusowego

Certyfikat Google Analytics

Certyfikat potwierdzający umiejętności analityczne, znajomość metod stosowanych w analityce cyfrowej i posługiwania się narzędziem Google Analytics. Wykwalifikowany specjalista potrafi w pełni korzystać z możliwości platformy Google Analytics w naszej firmie oraz pomagać naszym klientom w interpretacji danych dla ich stron internetowych. Korzystając z odpowiednich raportów i możliwości oferowanych przez to narzędzie, możemy pomagać w poprawie skuteczności witryny i realizacji celów biznesowych firmy.

 

Certyfikat G DATA – producenta oprogramowania antywirusowego

DIGITAL SERVICE otrzymało certyfikat Sales Associate firmy G DATA - renomowanego lidera wśród producentów oprogramowania antywirusowego, dołączyłając do grona certyfikowanych i zaufanych partnerów.

Programy G Data  zostały wielokrotnie uhonorowane nagrodami w całej Europie. Zapewniają one najwyższe bezpieczeństwo i ochronę danych w porównaniu z popularnymi produktami dostępnymi na rynku.

Digital Service jako lider na pomorzu jest firmą stale rozwijającą się. W dobie rosnącej cyberprzestępczości, łatwo nieświadomie paść jej ofiarą. Dzięki specjalistycznej wiedzy doradzamy najlepsze, kompleksowe rozwiązania ochrony przed cyberatakami zarówno dla małych i dużych firm, jak i dla klientów indywidualnych oraz szkół i instytucji państwowych.